Rolety Chorzów pomiar gratis

Rolety, żaluzje a może plisy? Moda na duże powierzchnie szklane , wielkie panoramiczne okna, przeszklone tarasy czy ogrody zimowe stawia przed producentami rolet nowe wyzwania. Klienci szukają prostych, niezawodnych i dekoracyjnych osłon, rolet przeciwsłonecznych i żaluzji. Jako producent rolet mamy długoletnią praktykę i doświadczenie, którym chętnie się podzielimy i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania, tak aby rolety osłaniały i dekorowały państwa okna. Firma Dom-Partner Chorzów zwraca dużą uwagę na jakość produkowanych rolet. W swojej ofercie mamy tylko sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do Chorzowa i Świętochłowic do naszego biura tam można zapoznać się z naszymi nowościami.

Rolety Chorzów, Rolety Katowice, Rolety Świętochłowice

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg nowoczesnych rozwiązań zaprojektowanych tak aby można było zamontować rolety bezinwazyjnie. Na wszystkie produkowane przez naszą firmę osłony okienne udzielamy pełnej gwarancji oraz zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Rolety dzień noc to komfort ale także ozdoba naszego okna

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że roleta okienna stała się czymś więcej niż tylko sposobem na ograniczenie światła wpadającego przez nasze okna. Wysokiej jakości materiały, oraz ciekawe sposoby łączenia ich powodują że rolety wypierają już tradycyjne firany i zasłony. Doskonałym przykładem takich rolet to “rolety dzień i noc” idealne połączenie funkcjonalności rolet i elegancji klasycznych firan i zasłon. a gdy chcemy zasłonić duże powierzchnie polecamy Rolety w kasetach maxi lub tradycyjne wolnowiszące. które doskonale sprawdzają się w Chorzowskich i Katowickich szkołach oraz w budynkach biurowych. Postęp techniczny dotyczy też samych tkanin używanych do produkcji rolet materiały są odporne na promienie UV i zabezpieczane antystatycznie co znacznie wydłuża żywotność tkaniny a to wszystko bogatej ofercie kolorystycznej. W naszym Chorzowskim zakładzie produkcyjnym posiadamy kilkaset kolorów niezliczona ilość wzorów. Materiały nieprzepuszczalne w 100% światła ,materiały z srebrną powłoka odbijające promienie słoneczne a tym samym niepozwalające na nadmierne nagrzewanie pomieszczeń, tkaniny w różnego rodzaju wzory, tkaniny słomkowe, perforowane, niepalne z atestem niepalności, tkaniny dzień noc w wielu gatunkach . Często spotykamy okna w okleinach drewnopodobnych do takich okien polecamy rolety w kasetach dobranych kolorystycznie do okna. Dostępne kolory to: Biały, Brązowy, Złoty dąb, Orzech włoski, Mahoń, Sosna.