Rolety W Chorzowie z pomiarem gratis

Rolety, żaluzje a może plisy? Moda na duże powierzchnie szklane, wielkie panoramiczne okna, przeszklone tarasy czy ogrody zimowe stawia przed producentami rolet nowe wyzwania. Klienci szukają prostych, niezawodnych i dekoracyjnych osłon, rolet przeciwsłonecznych i żaluzji. Jako producent rolet materiałowych i zewnętrznych z Chorzowa mamy długoletnią praktykę i doświadczenie, którym chętnie się podzielimy i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania, tak aby rolety osłaniały i dekorowały Państwa okna. Firma Dom-Partner Chorzów zwraca dużą uwagę na jakość produkowanych rolet. W swojej ofercie mamy tylko sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do Chorzowa i Świętochłowic do naszego biura — tam można zapoznać się z naszymi nowościami.

Rolety materiałowe i zewnętrzne dla mieszkańców Chorzowa i okolic

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg nowoczesnych rozwiązań zaprojektowanych tak, aby można było zamontować rolety bezinwazyjnie. Na wszystkie produkowane przez naszą firmę osłony okienne udzielamy pełnej gwarancji oraz zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Rolety dzień noc — komfort i ozdoba każdego okna

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że roleta okienna stała się czymś więcej niż tylko sposobem na ograniczenie światła wpadającego przez nasze okna. Wysokiej jakości tkaniny, oraz ciekawe sposoby łączenia ich powodują, że rolety materiałowe wypierają już tradycyjne firany i zasłony. Doskonałym przykładem takich rozwiązań są rolety dzień i noc. Stanowią one idealne połączenie funkcjonalności rolet i elegancji klasycznych firan i zasłon. Jeśli jednak zależy Ci na osłonięciu dużej powierzchni, polecamy rolety w kasetach maxi lub tradycyjne wolnowiszące, które doskonale sprawdzają się w chorzowskich i katowickich szkołach oraz w budynkach biurowych. Postęp techniczny dotyczy też samych tkanin używanych do produkcji rolet. Materiały są odporne na promienie UV i zabezpieczane antystatycznie, co znacznie wydłuża żywotność tkaniny, a to wszystko w bogatej ofercie kolorystycznej. Rolety materiałowe produkowane w Chorzowie obejmują kilkaset kolorów i niezliczona ilość wzorów. Materiały blokujące światło, ze srebrną powłoką odbijające promienie słoneczne, a tym samym niepozwalające na nadmierne nagrzewanie pomieszczeń, tkaniny w różnego rodzaju wzory, tkaniny słomkowe, perforowane, niepalne z atestem niepalności, tkaniny dzień noc w wielu gatunkach — wybór dostępnych opcji sprawi, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Często spotykamy okna w okleinach drewnopodobnych. Do takich okien polecamy rolety materiałowe w kasetach dobranych kolorystycznie do okna. Dostępne kolory to: biały, brązowy, złoty dąb, orzech włoski, mahoń, sosna.