Dom-Parter - wszystko dla Twoich okien w Bytomiu

Firma Dom-Partner to doświadczony producent rolet zewnętrznych i wewnętrznych, działający na terenie Bytomia i okolicznych miejscowości. Dzięki naszym osłonom na okna zyskają Państwo możliwość dowolnego dozowania oświetlenia w pomieszczeniu. Oferowane przez nas okna PCV, drzwi, rolety dzień noc, żaluzje drewniane i aluminiowe oraz moskitiery w Bytomiu są solidnie wykonane, co pozwala na lata codziennego użytkowania. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego chętnie doradzimy przy wyborze asortymentu, aby mieć pewność, że zakupiony produkt spełni Państwa oczekiwania.

Serwis rolet zewnętrznych w Bytomiu

Naprawiając okna i rolety dla mieszkańców Bytomia, wkładamy całe serce w swoją pracę tak, aby produkty dalej spełniały swoją funkcję i zapewniały bezawaryjność. Pełna fachowość i doświadczenie naszych specjalistów sprawia, iż zebraliśmy grono stałych zleceniodawców, o czym poświadczają pozytywne referencje naszej firmy. Naprawa rolet, okien i żaluzji wykonywana jest zawsze terminowo z dodatkową gwarancją pełnej sprawności produktu. Proponujemy konkurencyjne ceny i pełne doradztwo w zakresie dopasowania i montażu produktów. Moskitiery, żaluzje drewniane i rolety dzień/noc proponowane mieszkańcom Bytomia to asortyment najwyższej jakości, pochodzący od światowej sławy producentów.

Sprzedaż, montaż i serwis — kompleksowa obsługa w Bytomiu

Oprócz wykonywanych na zamówienie żaluzji i rolet zewnętrznych i wewnętrznych, które proponujemy mieszkańcom Bytomia, nasza firma zapewnia kompleksowe usługi serwisowe zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po. Podejmujemy się konserwacji i napraw także asortymentu zakupionego u innych producentów. Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i przestrzegamy wyznaczonych terminów realizacji. Oferowana przez nas naprawa okien w Bytomiu obejmuje m.in. takie usługi, jak wymiana uszczelek, okuć, montaż nawiewników higrosterowanych i wymiana szyb zespolonych, a także wiele innych mniej lub bardziej zaawansowanych prac. Twoje rolety lub żaluzje zostały uszkodzone? Pomożemy Ci! Wiemy wszystko o ich konstrukcji, dlatego jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z każdą nieprawidłowością. Masz pytania w sprawie oferowanej przez nas naprawy rolet lub innych elementów domu? Zapraszamy do kontaktu!