Dom-Parter - wszystko dla Twoich okien w Tychach

Firma Dom Partner to chorzowski producent rolet. Tychy i inne śląskie miasta to główne obszary, na których działamy. Naszym klientom zapewniamy również nowoczesne okna PCV, drzwi, moskitiery i żaluzje. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, w czasie których zdobyliśmy duże grono zadowolonych klientów. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług. Oferowane przez nas produkty, takie jak żaluzje drewniane lub moskitiery, wyróżniają się wyjątkową trwałością, która pozwala na ich swobodne użytkowanie przez długie lata. Posiadamy szeroki wybór dostępnych materiałów i wersji kolorystycznych po to, aby mieli Państwo możliwość idealnego dopasowania zakupionego asortymentu do stylu pomieszczenia. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszej opcji.

Szeroka oferta rolet i okien PCV w Tychach

Okna PCV, które oferujemy w Tychach dostępne są w 3 klasach – standard, silver oraz gold. W swoim asortymencie posiadamy profile Rehau, Gealan oraz Brugmann. Naprawa rolet i okien, którą przeprowadzamy, jest wykonywana przez doświadczonych fachowców, co jest gwarancją skuteczności naszych usług. Konkurencyjne ceny oraz rzetelna obsługa pozwoliły nam zebrać grono zadowolonych Klientów kupujących i serwisujących u nas moskitiery, oraz żaluzje drewniane. Jako producent rolet w Tychach dbamy o komfort dziesiątek osób korzystających z naszych profesjonalnych usług. Zachęcamy mieszkańców pobliskich miejscowości do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Profesjonalny serwis okien i rolet gwarancyjny i pogwarancyjny w Tychach

Oprócz produkcji i montażu pragniemy Państwu zaoferować serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów zakupionych u nas oraz tych pochodzących od innych producentów. Przeprowadzamy naprawy okien i rolet dla klientów z Tych i okolicznych miejscowości. Wszystkie prace wykonujemy w jak najszybszym terminie. Zależy nam na sprostaniu Państwa oczekiwaniom, dlatego uważnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta. Nasza oferta obejmuje głównie serwis okien i rolet zewnętrznych i zewnętrznych. Podejmiemy się także napraw żaluzji, drzwi i markiz. Podołamy nawet tym bardziej zaawansowanym pracom. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.