Stolarką okienną zajmujemy się od ponad 15 lat.

Nasz pierwszy salon sprzedaży okien znajdował się w Świętochłowicach przy ul. Szkolnej 8. Przez te wszystkie lata zamontowaliśmy kilka tysięcy okien PCV, działając na terenie Śląska m.in. w Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach i Katowicach. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu i wielu szkoleniom technicznym jesteśmy fachowcami w tym zakresie. Możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych klientów.

Najwyższej jakości okna PCV dla mieszkańców Śląska

Okna PCV ze Świętochłowic naszym Klientom oferujemy w trzech różnych klasach, które różnią się od siebie technologią oraz zastosowanymi rozwiązaniami. Bogaty wybór kolorów sprawia, iż każdy będzie w stanie wybrać model odpowiedni dla siebie. Nasza oferta obejmuje cały Śląsk – przeprowadzamy montaż i wymianę okien w Chorzowie, Katowicach, Tychach oraz wielu innych miastach. Konkurencyjne ceny oraz fachowa obsługa i doradztwo na każdym kroku realizacji to nasza domena. Skorzystaj z oferty okien PCV dla Chorzowa!

Nowoczesne okna PCV od sprawdzonego producenta ze Świętochłowic

Oferowane przez nas okna to produkty sprawdzone i najwyższej jakości. Na rynku jest wiele firm, których oferty wydają się niezwykle korzystne cenowo – reklamy i ulotki bombardują nas promocjami, rabatami, gratisami. Ale czy na pewno są takie okazyjne? Zakup okien to inwestycja na kilkadziesiąt lat i od naszego wyboru zależy czy będziemy zadowoleni z nich przez wiele lat, czy też nie. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione okna posłużą Ci na długo i ich jakość nie będzie budziła wątpliwości, skorzystaj z oferty firmy Dom-Partner! Gwarantujemy kompleksowe usługi związane ze stolarką okienną. Naszym klientom ze Śląska, w tym z Katowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic i Chorzowa gwarantujemy sprzedaż okien, do których produkcji wykorzystano zaawansowane technologie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, montaż i pełne wsparcie serwisowe.

Wymiana okien w Chorzowie czy Świętochłowicach — jak wybrać te najlepszej jakości?

Na co musimy zwrócić uwagę przy wyborze stolarki okiennej? Większość klientów uważa, że okno to okno – plastik z szybami, klamka i tyle. Czy aby na pewno budowa okna jest taka prosta? Niestety nie, nowoczesne, dobre okno to skomplikowany produkt składający się z wielu precyzyjnych części, które wpływają na jakość, wytrzymałość i funkcjonalność. Naszym klientom zapewniamy sprawną wymianę i montaż okien PCV w Chorzowie i innych śląskich miastach. Idziemy z duchem czasu, dlatego staramy się zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania.

Okna PCV. montaż serwis Chorzów, Katowice, Świętochłowice.

Dobre i trwałe okna Świętochłowice ul. Wyzwolenia 29 montaż serwis regulacja.

Profil PCV – dobre profile renomowanych firm są odporne na czynniki atmosferyczne, nie ulegają odbarwieniom pod wpływem promieni słonecznych.

Okucia obwiedniowe – to od nich zależy jak długo będziemy zadowoleni z prawidłowego działania i funkcji jakie okno będzie posiadało, wybierajmy markowe okucia np. ROTO MACO.

Wkłady szybowe – wybierajmy szyby energooszczędne z ciepłymi ramkami.

Producent który połączy wszystkie elementy w dobre okno – wybierajmy producentów renomowanych okien. Najlepiej skorzystać z opinii zadowolonych naszych znajomych, kogoś kto już skorzystał z oferty, unikniemy wtedy testowania na sobie.

Gwarancja – sprawdzajmy na jaki okres producent udziela gwarancji zazwyczaj jest to 5 do 15 lat.

Bardzo dużą rolę odgrywa dobrze przeprowadzony montaż. Nawet najlepsze okna mogą znacznie stracić na wartości przez nieprawidłową instalację. Montaż okien zlecajmy specjalistycznym firmom monterskim. Jeśli jesteś ze Śląska i planujesz wymianę i montaż okien PCV np. w Chorzowie lub Świętochłowicach, to niezwłocznie zgłoś się do nas! Szeroka oferta na rynku okien często stwarza problem z odpowiednim wyborem. W celu ułatwienia podjęcia decyzji podzieliliśmy okna na 3 klasy. Nie wiesz, które z nich wybrać? Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania, nie czekaj i skontaktuj się z nami!