Dom-Parter - wszystko dla Twoich okien w Gliwicach

Dom-Partner to chorzowska firma specjalizująca się w produkcji rolet, żaluzji i moskitier. Naszym klientom oferujemy także wysokiej jakości drzwi i okna PCV. Usługi świadczymy na terenie Gliwic i innych śląskich miast. Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem, a lata pracy w branży pozwoliły nam na jak najlepsze poznanie wymagań naszych klientów. Do pracy zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i przestrzegamy wyznaczonych terminów. Nasze podejście przekłada się na solidność wykonywanych usług i zadowolenie ze strony odbiorców naszych usług.

Nowoczesne żaluzje i rolety od producenta z renomą

W firmie Dom-Partner już od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją rolet, żaluzji i moskitier do okien m.in. dla klientów z Gliwic. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania. Zależy nam na tym, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów nie tylko względem trwałości, ale również walorów estetycznych. Dysponujemy szerokim zasobem materiałów w różnych kolorach, które pozwolą na perfekcyjne dopasowanie do wystroju pomieszczenia. Wśród rolet, które oferujemy mieszkańcom Gliwic, znaleźć można modele typu dzień i noc, mini, w kasecie, zewnętrzne oraz takie dopasowane do okien dachowych.

Serwis rolet zewnętrznych dla mieszkańców Gliwic

W swojej ofercie posiadamy okna, rolety, moskitiery i żaluzje, które proponujemy mieszkańcom Gliwic. Serwisem zajmują się doświadczeni fachowcy, którzy wkładają całe serce i zdobyte doświadczenie w swoją pracę. Planowana wymiana, montaż lub regulacja okien? Usługi wykonane przez nas to bezawaryjność produktów i dodatkowa gwarancją na sprawność profili. Konkurencyjność cen, w porównaniu z resztą firm na rynku sprawia, iż Klienci chętnie korzystają z naszych kompleksowych usług. Jako producent rolet, okien dachowych i żaluzji drewnianych wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę nabytą w branży także w prowadzonych przez nas naprawach. Zadbaj o posiadane przez siebie akcesoria i skorzystaj z naszej oferty naprawy okien i rolet w Gliwicach!

Żaluzje i okna z montażem w Gliwicach

Równie ciekawą ofertą możemy się pochwalić w kategorii żaluzji. Można je z powodzeniem stosować zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i w budynkach mieszkalnych. Dysponujemy m.in. żaluzjami drewnianymi, które oprócz dozowania światła mogą stanowić elegancki element wystroju. Oferujemy również modele aluminiowe, które dzięki swojej uniwersalności świetnie dopasowują się do każdego pomieszczenia.

Sprzedaż i montaż okien dla klientów z Gliwic i okolic

Na swoim koncie mamy już kilka tysięcy zamontowanych okien. Dzięki niepodważalnej jakości naszej pracy i licznym szkoleniom technicznym, udało nam się zebrać spore grono zadowolonych klientów. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego oferujemy okna PCV z montażem od znanych i sprawdzonych producentów. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze tych najodpowiedniejszych.

Podejmiemy się każdej naprawy!

Jako doświadczony producent rolet jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom z Gliwic gwarancyjny i pogwarancyjny serwis. Objęty jest nim cały oferowany przez naszą firmę asortyment. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis rolet zewnętrznych i wewnętrznych na terenie Gliwic, a także innych śląskich miast. W podobny sposób działamy w przypadku okien. Naprawiamy lub wymieniamy uszkodzone mechanizmy albo zużyte elementy konstrukcyjne. Z chęcią wykonamy dla Państwa konserwację, wymianę okuć i regulację okien. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu napraw!