Dom-Parter - wszystko dla Twoich okien w Katowicach

Dom-Partner to firma z zakładem produkcyjnym w Chorzowie zajmująca się produkcją wysokiej jakości rolet, żaluzji drewnianych, poziomych, pionowych, a także markiz i moskitier do okien. Katowice to jedna z lokalizacji, na których szczególnie skupiamy uwagę, ale nasze usługi świadczymy także na terenie innych śląskich miast. Kilkanaście lat pracy w branży pozwoliło nam na poznanie potrzeb naszych klientów i dostosowanie oferty do ich wymagań. Jako doświadczony producent rolet wiemy, że podstawą są wysokiej klasy materiały, dlatego do produkcji wykorzystujemy tylko te najtrwalsze, jednocześnie zapewniając korzystny stosunek jakości do ceny.

Żaluzje, okna i rolety dla mieszkańców Katowic

W swojej ofercie posiadamy moskitiery okienne na wymiar, rolety dachowe, dzień i noc, zewnętrzne czy żaluzje drewniane dla mieszkańców Katowic. Cały oferowany przez nas asortyment cechuje się funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, iż nasze produkty zwiększają komfort codziennego życia w domu. Oferowane przez nas okna PCV na wymiar, pochodzą od światowej sławy producentów – takich jak Rehau, Gealan czy Brugmann. Stolarka okienna z naszego katowickiego przedsiębiorstwa, dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

Prowadzony serwis okien PCV i rolet zewnętrznych wykonywany przez profesjonalistów zapewnia dalszą bezawaryjność żaluzji pionowych, poziomych czy moskitier do okien.

Szeroki asortyment rolet w kasecie, żaluzji i moskitier okiennych dla klientów z Katowic

Naszą specjalizacją jest sprzedaż, montaż i serwis rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Zależy nam na tym, aby zakupione u nas osłony nie tylko chroniły przed promieniami słonecznymi, ale żeby także ozdabiały okna. Dzięki dostępnym u nas roletom dzień i noc, które oferujemy mieszkańcom Katowic, zyskasz możliwość dozowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Wszystkie nasze produkty wykonywane są indywidualnie wedle życzenia klienta. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu sobie dodatkowej funkcji antywłamaniowej i skutecznym ograniczeniu nagrzewania, postaw na rolety zewnętrzne. Oprócz ochrony przed słońcem zagwarantują domownikom poczucie bezpieczeństwa i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W naszej ofercie znajdują się również rolety dachowe, w kasecie i mini. Wszystkie zakupione u nas produkty objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeżeli jednak uszkodzeniu uległy żaluzje lub rolety od innego producenta również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jako doświadczone przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją tego typu asortymentu wiemy doskonale, jakie komponenty najczęściej ulegają zużyciu. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dogodny termin naprawy żaluzji lub rolet.

Dom-Partner — niezastąpieni w stolarce okiennej w Katowicach

Realizujemy także sprzedaż, montaż i serwis okien PCV. Regularnie inwestujemy w szkolenia techniczne pracowników, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą jakość usług. W naszej ofercie dostępne są okna klasy Standard, Silver i Gold. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze produktu odpowiedniego do Twoich potrzeb. Oferta firmy Dom-Partner dotyczy nowoczesnych okien na wymiar. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów ciągle się poszerza. Tak samo, jak w przypadku naszego pozostałego asortymentu, po montażu nie zostajesz pozostawiony samemu sobie. W razie uszkodzenia mechanizmu gwarantujemy regulację lub naprawę okien PCV. Klienci z Katowic mogą liczyć na darmowy dojazd. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Skorzystaj z oferty naprawy okien PCV, rolet i żaluzji!