Drzwi wejściowe to pierwszy ważny element dekoracji jaki spotykamy wchodząc do domu czy też mieszkania. Jakie zatem powinny być drzwi, na co zwrócić uwagę, o co pytać by dokonać dobrego wyboru? Zakup drzwi to inwestycja na wiele lat i od naszej decyzji zależy czy będziemy zadowoleni i spokojni przez te wszystkie lata. Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Powinny być wyposażone przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkładkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów.

Jakie cechy powinny posiadać drzwi wejściowe?

Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Dobrze, aby były wyposażone przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkładkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów. Muszą posiadać solidną i stabilną stalową lub drewnianą ramę, skrzydło odporne na deformację, a ościeżnica powinna być solidnie wykonana np. z grubej stali. Powinniśmy wiedzieć, jak zbudowane jest skrzydło drzwiowe, czym jest wypełnione, czy ma dodatkowe wzmocnienia konstrukcji i w jakim zakresie jest dźwiękochłonne. Ważne również jest, jakie posiada uszczelki, jakie okucie (klamki, zawiasy), z czego wykonany jest próg. Musimy wiedzieć, jaka jest gwarancja i co ona obejmuje, aby w razie ewentualnych kłopotów mieć sprawny i szybki serwis.

Wybór drzwi z montażem – nasza oferta

Oczywiście oprócz specyfikacji technicznej dużą rolę odgrywa dobrze przeprowadzony montaż. Drzwi zamontowane w nieumiejętny sposób nie będą spełniały swoich założeń, nawet gdy będą najbardziej zaawansowane technicznie. Firma Dom-Partner działająca m.in. na terenie Rudy Śląskiej i Chorzowa, gwarantuje drzwi wraz z montażem przeprowadzanym przez doświadczonych fachowców.

Dobór drzwi z montażem poprzedzamy bezpłatną konsultacją, podczas której proponujemy modele odpowiadające potrzebom klientów. Wiemy, że funkcjonalność naszych produktów musi iść w parze z przemyślaną estetyką, dlatego w naszej ofercie znajdują się jedynie najlepsze modele. Z naszych profesjonalnych usług często korzystają klienci z wielu śląskich miast, takich jak Świętochłowice i Chorzów. Montaż drzwi realizujemy z najwyższą starannością.

Drzwi antywłamaniowe to spokojny sen i bezstresowe wakacyjne wyjazdy!

Drzwi wejściowe, jakie Państwu pragniemy zaoferować to sprawdzone i wysokiej jakości wyroby. Należą do nich m.in. Polskie Drzwi Delta oraz drzwi PCV Rehau z fabryki Eurocolor Pyskowice. Nowością w drzwiach wejściowych DELTA są efektowne aplikacje INOX. Są one dostępne w kilkunastu wzorach i mogą być montowane na obustronnie lub jednostronnie. Są to paski z blachy nierdzewnej, które są naklejane na powierzchnię skrzydła drzwiowego, nadające drzwiom unikatowy i nowoczesny wygląd. Drzwi DELTA są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach tłoczeń, przez co stają się idealną wizytówką naszego mieszkania.

Antywłamaniowe drzwi z montażem — Chorzów i inne śląskie miasta

Szukasz eleganckich i solidnych drzwi wejściowych? Skorzystaj z oferty z montażem! Drzwi zewnętrzne w różnych wariantach oferujemy dla klientów z Chorzowa, Rudy Śląskiej i nie tylko. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się koniecznością samodzielnego montażu lub szukaniem odpowiedniego fachowca. Nasi doświadczeni monterzy, korzystając z profesjonalnych narzędzi, wykonają powierzone zadanie sprawnie i terminowo.