Czym powinny charakteryzować się solidne drzwi?

Drzwi wejściowe to pierwszy ważny element dekoracji jaki spotykamy wchodząc do domu czy też mieszkania. Jakie zatem powinny być drzwi, na co zwrócić uwagę, o co pytać by dokonać dobrego wyboru? Zakup drzwi to inwestycja na wiele lat i od naszej decyzji zależy czy będziemy zadowoleni i spokojni przez te wszystkie lata. Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Powinny być wyposażone przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkładkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów.

 

Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Dobrze, aby były wyposażone przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkładkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów. Muszą posiadać solidną i stabilną stalową lub drewnianą ramę, skrzydło odporne na deformację, a ościeżnica powinna być solidnie wykonana np. z grubej stali. Powinniśmy wiedzieć, jak zbudowane jest skrzydło drzwiowe, czym jest wypełnione, czy ma dodatkowe wzmocnienia konstrukcji i w jakim zakresie jest dźwiękochłonne. Ważne również jest, jakie posiada uszczelki, jakie okucie (klamki, zawiasy), z czego wykonany jest próg. Musimy wiedzieć, jaka jest gwarancja i co ona obejmuje, aby w razie ewentualnych kłopotów mieć sprawny i szybki serwis. Oczywiście oprócz specyfikacji technicznej dużą rolę odgrywa dobrze przeprowadzony montaż. Drzwi zamontowane w nieumiejętny sposób nie będą speniały swoich założeń, nawet gdy będą najbardziej zaawansowane technicznie. Firma Dom-Partner działająca m.in. na terenie Rudy Śląskiej i Chorzowa, gwarantuje drzwi wraz z montażem przeprowadzanym przez doświadczonych fachowców.

Drzwi antywłamaniowe to spokojny sen i bezstresowe wakacyjne wyjazdy!

Drzwi wejściowe, jakie Państwu pragniemy zaoferować to sprawdzone i wysokiej jakości wyroby. Należą do nich m.in. Polskie Drzwi Delta oraz drzwi PCV Rehau z fabryki Eurocolor Pyskowice. Nowością w drzwiach wejściowych DELTA są efektowne aplikacje INOX. Są one dostępne w kilkunastu wzorach i mogą być montowane na obustronnie lub jednostronnie. Są to paski z blachy nierdzewnej, które są naklejane na powierzchnię skrzydła drzwiowego, nadające drzwiom unikatowy i nowoczesny wygląd. Drzwi DELTA są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach tłoczeń, przez co stają się idealną wizytówką naszego mieszkania.

Antywłamaniowe drzwi z montażem — Chorzów i inne śląskie miasta

Szukasz eleganckich i solidnych drzwi wejściowych? Skorzystaj z oferty z montażem! Drzwi zewnętrzne w różnych wariantach oferujemy dla klientów z Chorzowa, Rudy Śląskiej i nie tylko. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się koniecznością samodzielnego montażu lub szukaniem odpowiedniego fachowca. Nasi doświadczeni monterzy, korzystając z profesjonalnych narzędzi, wykonają powierzone zadanie sprawnie i terminowo.