Moskitiery produkowane na wymiar cieszą się coraz większą popularnością

Dają one pewność, że prawidłowo spełnią swoje zadanie i nie wpuszczą nieproszonych gości. Moskitiery odpowiednio dobrane do okien są praktycznie niewidoczne. Jeśli mają Państwo okna w okleinach drewnopodobnych, to mamy dostępne kolory: złoty dąb, orzech włoski, mahoń, sosna, w klasycznym białym i ciemnym brązowym. Z kolei oferowane przez nas barwy siatki to czarna, biała i szara. Ta ostatnia jest szczególnie polecana, ze względu na to, że najmniej wyróżnia się na tle okna. Firma Dom-Partner produkuje 3 podstawowe modele moskitier: rolowane, ramkowe i balkonowe.

Wytrzymałe moskitiery od producenta z Chorzowa

Moskitiery rolowane produkowane przez chorzowską firmę Dom-Partner to doskonała ochrona przed insektami, takimi jak komary. Sposób zwijania siatki do kasety powoduje, że jest to niezwykle funkcjonalna forma ochrony pomieszczeń. Moskitiery rolowane to świetnie sprawdzające się rozwiązanie na drzwi balkonowe. Siatka z kasetą umocowana jest do boków wnęki lub ramy okiennej. Sterowanie moskitiery umożliwia uchwyt, przy pomocy którego ściągamy siatkę w dół, aż zostanie zablokowana przez zatrzask. By odblokować i zwinąć ją, wystarczy przechylić uchwyt w kierunku wnętrza pomieszczenia, a siatka z powrotem nawinie się do kasety. Dostępne wersje kolorystyczne moskitier produkowanych w Chorzowie w naszym zakładzie produkcyjnym to biały lub brązowy.

Moskitiery na okna – Spokojny sen Twój i dzieci bez ukąszeń komarów!

Rozwiązania moskitierowe stają się coraz bardziej popularne zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie sypiają nasze maluchy. Dzięki siatce w oknie nie musimy już zamykać szczelnie okien, zwłaszcza gdy do zasypiania naszym dzieciom potrzebne jest nieco światła. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się światłem lampki nocnej oraz przyjemnym powiewem letniego powietrza. Moskitiery siatkowe, które oferujemy mieszkańcom Chorzowa i innych śląskich miast to ochrona przed insektami, która jest łatwa w montażu, demontażu oraz utrzymaniu czystości. Opcja ta umożliwia dopasowanie praktycznie do każdego okna. Konstrukcję stanowi aluminiowa ramka z profili z zamontowaną siatką PCV. Ramka dopasowana jest do koloru okna. Moskitiery ramkowe są wyjątkowo trwałym produktem sprawdzającym się długie lata. Założenie siatki trwa zaledwie chwilę, dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem, nie dając insektom okazji do kąsania.

Najlepsze moskitiery do domów w Chorzowie i innych miastach

Produkowane przez nas moskitiery w Chorzowie, Katowicach i innych miastach cieszą się uznaniem naszych wymagających klientów. Perfekcyjnie wykonane produkty są wytrzymałe, estetyczne i przewiewne. Zastosowane siateczki są małowidoczne, dzięki czemu po zamontowaniu nie zaburzają wyglądu wnętrz. Nasze produkty świetnie chronią wnętrza przed przedostawaniem się insektów – skutecznie zatrzymują muchy, pająki czy komary. Takie moskitiery doskonale sprawdzają się wieczorami, dzięki nim można włączyć lampkę bez obawy o pojawienie się ciem. Pomożemy we właściwym wyborze moskitier. W Chorzowie, Rudzie Śląskiej oraz Świętochłowicach wykonaliśmy najwięcej realizacji. Mimo że właśnie tam jesteśmy najbardziej aktywni, to podejmujemy owocne współprace z klientami z całego Śląska.

Nasze niezawodne moskitiery oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapraszamy!