Moskitiery produkowane na wymiar cieszą się coraz większą popularnością.

Produkowane na wymiar dają pewność że prawidłowo spełnia swoje zadanie i nie wpuszczą nieproszonych gości. Moskitiery prawidłowo dobrane do okien są praktycznie niewidoczne. Jeśli maja Państwo okna w okleinach drewnopodobnych to mamy dostępne kolory: złoty dąb, orzech włoski, mahoń sosna klasycznym białym i ciemnym brązowym. Dostępne kolory siatki to czarna biała i szara która najbardziej polecana. Siatka szara jest najmniej widoczna na tle okna. Firma Dom Partner produkuje 3 podstawowe modele moskitier moskitiery rolowane, ramkowe i balkonowe.

Moskitiery rolowane to do doskonała ochrona przed insektami takimi jak komary.

Sposób zwijania siatki do kasety powoduje, że jest to niezwykle funkcjonalna forma ochrony pomieszczeń. Moskitiery rolowane do dobre i sprawdzające się rozwiązanie na drzwi balkonowe. Siatka z kasetą umocowana zostaje jest do boków wnęki lub ramy okiennej. Sterowanie moskitiery umożliwia uchwyt przy pomocy którego ściągamy siatkę w dół aż zostanie zablokowana przez zatrzask, by odblokować i zwinąć ją wystarczy przechylić uchwyt w kierunku wnętrza pomieszczenia a siatka z powrotem nawinie się do kasety. Dostępne wersje kolorystyczne to biały lub brązowy.

Moskitiery na okna – Spokojny sen Twój i dzieci bez ukąszeń komarów!

Rozwiązania moskitierowe stają się coraz bardziej popularne zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie sypiają nasze maluchy. Dzięki siatce w oknie, nie musimy już zamykać szczelnie okien zwłaszcza gdy do zasypiania naszym maluchom potrzebne jest nieco światła. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie by cieszyć się światłem lampki nocnej oraz przyjemnym powiewem letniego powietrza. Moskitiery siatkowe to stała ochrona przed insektami, łatwe w montażu i demontażu oraz utrzymaniu czystości, możliwość dopasowania praktycznie do każdego okna. Konstrukcja to aluminiowa ramka z profili z zamontowaną siatką PCV. Ramka moskitiery dopasowana do koloru okna, kolor siatki czarny lub szary. Moskitiery ramkowe są wyjątkowo trwałym produktem sprawdzającym się długie lata. Założenie siatki trwa zaledwie chwilę dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem nie dając okazji insektom do kąsania.