DOM-PARTER - WSZYSTKO DLA TWOICH OKIEN W Zabrzu

Jesteśmy producentem rolet z zakładem produkcyjnym w Chorzowie. Jednak nasze działania obejmują znacznie większy obszar. Oferujemy zaawansowane technologicznie okna PCV, rolety, żaluzje i moskitiery dla klientów z Zabrza i innych miast na terenie województwa śląskiego. Dom-Partner to producent z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Na swoim koncie mamy już spore grono zadowolonych klientów, które ciągle się poszerza. Wszystkie oferowane przez na usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Dostępne w naszej ofercie rolety zewnętrzne i wewnętrzne produkowane są z wykorzystaniem materiałów zapewniających ich wieloletnią trwałość. Szeroki asortyment różnych modeli w bogatych opcjach kolorystycznych sprawia, że każdy nasz klient znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Bogaty asortyment z serwisem pogwarancyjnym dla klientów z Zabrza

Produkowane i sprzedawane przez nas produkty, takie jak rolety dzień noc, okna PCV i żaluzje objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego otrzymanego zlecenia podchodzimy sumiennie i dużym zaangażowaniem. Potrzebujesz naprawy rolet lub okien zakupionych od innych producentów? Służymy pomocą! Zabrze to jedno z miast, na którego terenie działamy. Jako producent rolet wiemy, jakie są najczęstsze przyczyny występowania usterek. Z łatwością znajdziemy źródło problemu i przywrócimy im dobrą kondycję. Skontaktuj się z nami, a postaramy się dobrać jak najwcześniejszy termin.

Specjalizujemy się również w naprawie i serwisie okien. Zapewniamy profesjonalną obsługę zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Od wielu lat wykonujemy takie prace jak wymiana uszczelek, szyb zespolonych, okuć lub regulacja i montaż nawiewników higrosterowanych. Wykorzystujemy okucia firm: Roto, Gu, Winkhaus, Aubi, Sigenia, Romb, Maco i Geze.

Nasi fachowcy zapewnią profesjonalny serwis okien z darmowym dojazdem na terenie Zabrza i innych miast województwa śląskiego. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu!