Żaluzje poziome, drewniane, pionowe – klasyka i trwałość na lata

Żaluzje przeciwsłoneczne to doskonałe rozwiązanie, które od lat sprawdza się w wielu mieszkaniach i domach. Dzięki szerokiemu zakresowi sterowania poprzez pochylanie listków lameli możemy płynnie regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Firma Dom-partner swojej działalności nie ogranicza tylko do sprzedaży i serwisu okien w województwie śląskim. W naszej ofercie posiadamy także klasyczne żaluzje poziome wykonane z aluminiowych lameli oraz eleganckie żaluzje drewniane wykonane z naturalnego drewna. Oferujemy modele o lamelach o szerokości 25 mm lub bardziej masywne 50 mm.

 

Żaluzje drewniane, aluminiowe czy materiałowe? Który model wybierzesz?

Żaluzje materiałowe pionowe — czasem zwane Vertikalami — to rozwiązanie, które od kilkunastu lat doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach biur, hoteli i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy osłonić okna. W efekcie sprawdzają się tam, gdzie wymagane jest zastosowanie szerokich i wysokich osłon nawet na kilka metrów powierzchni okiennej.

Dzięki kilkunastoletniej praktyce i nowoczesnej technologii produkcji oferujemy żaluzje charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Szeroka gama kolorystyczna i strukturalna materiałów, sprawia, że nasze produkty możemy dopasować do każdego stylu, w jakim udekorowano pomieszczenie. Biura projektantów wnętrz chętnie wykorzystują żaluzje w swoich projektach. Sporo takich realizacji wykonaliśmy wspólnie dla naszych klientów w Katowicach, Chorzowie i Rudzie Śląskiej. Jednymi z ciekawszych typów są żaluzje fasadowe montowane po zewnętrznej stronie okien. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy szukamy skutecznej osłony przed promieniami słonecznymi. Rolety zewnętrzne doskonale wyglądają na nowoczesnych budynkach. Sterowanie i regulacja może odbywać się automatycznie za pomocą elektrycznych siłowników.

Żaluzje drewniane do różnego typu pomieszczeń — obsługujemy śląskie miasta

Jeśli poszukujesz wyjątkowego produktu, to polecamy zwrócić uwagę na wspomniane wcześniej żaluzje drewniane, które oferujemy mieszkańcom Śląska. Wyróżniają się one szerokimi lamelami i możliwością sterowania za pomocą pilota czy smartfona. Posiadamy gamę kilkuset kolorów i wzorów. Na wszystkie produkty w tym żaluzje drewniane Firma Dom-Partner Chorzów udziela gwarancję oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Żaluzje drewniane do aranżacji naturalnych wnętrz

Produkowane przez nas żaluzje drewniane w śląskim Chorzowie czy Zabrzu cieszą się uznaniem naszych wymagających klientów. Oferowane zasłony stanowią praktyczną ozdobę wnętrz domów, mieszkań czy biur, które są aranżowane w naturalnym stylu. Żaluzje drewniane naszej śląskiej firmy wciąż zyskują na popularności, stając się modnym i praktycznym dodatkiem we wnętrzach. Są świetną propozycją dla osób, którym bliskie są idee less waste.

Firma Dom-Partner to także profesjonalny serwis okien w woj. śląskim! Działamy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do kontaktu!