Naprawa okien PCV, regulacja okien, wymiana uszczelek

To kwestie poruszane w momencie wystąpienia problemów z oknami zacięcie mechanizmu.Brak możliwości zmiany położenia klamki a w przypadku uszkodzenia zasuwnicy klamka obraca się wokół swojej osi nie zmieniając funkcji ustawienia okna. Jak dochodzi do takich problemów – co jest przyczyną? Okna powinny być niezawodne i trwałe przez długie lata. Jest to prawdą, nowoczesne okna PCV są bardzo trwałe i bezawaryjne długie lata należy jednak spełnić kilka warunków:

Naprawa okien jak jej uniknąć?

  • zakup okien musi być przemyślaną decyzją, nadmierna oszczędność, szukanie najtańszych produktów na rynku niesie ryzyko kupna okien niskiej jakości i trwałości
  • montaż okien musi być wykonany przez profesjonalną ekipę montażystów nowoczesne okna posiadają skomplikowane i precyzyjne mechanizmy przypadkowi montażyści często nie maja odpowiedniej wiedzy i doświadczenia z tego typu oknami
  • użyte materiały montażowe i budowlane muszą być dobrej jakości tu nie ma miejsca na oszczędności np. w postaci tanich pian poliuretanowych
  • regularne serwisowanie zamontowanych okien.

Przynajmniej 1 w roku dokonać przeglądu stanu okna i wszystkich elementów ruchomych. A w przypadku stwierdzenia, że występują nawet niewielkie problemy z naszym oknem np. ocieranie skrzydła okiennego o ramę lub jakieś elementy okuć, do zamknięcia potrzebujemy użycia dużej siły, czujemy nieszczelność miedzy skrzydłem a oknem zgłośmy to serwisantowi, często wystarczy nasmarować, wyregulować okucia. Koszt regulacji to kilkadziesiąt złotych naprawa okien to już znaczny wydatek nie czekajmy samo się nie naprawi unikniemy większych kosztów związanych z wymiana czy naprawą całego okucia obwiedniowego.

Jak dbać o okna?

Nowoczesne okna i drzwi PCV wymagają odpowiedniej dbałości i regularnych kontroli serwisowych polegających na konserwacji okuć obwiedniowych i regulacji. Okna powinny być utrzymywane w czystości przy pomocy odpowiednich produktów (preparaty do profili PCV i szyb). Prawidłowo serwisowane okna gwarantują Państwu długoletnie zadowolenie i pozwolą uniknąć kosztownych napraw.

Sprawdzony serwis okien na terenie Śląska

Firma Dom-Partner świadczy usługi w zakresie serwisu i naprawy okien na terenie Śląska. Działamy m.in. Chorzowie, Świętochłowicach i Rudzie Śląskiej. Jeśli zauważyłeś, że Twoje okna lub drzwi balkonowe nie domykają i nie uchylają się, są nieszczelne lub ich klamka się zacina, to nie czekaj i skontaktuj się z nami. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się takimi pracami serwisowymi, jak wymiana szyb zespolonych, uszczelek, okuć, regulacja i montaż nawiewników higrosterowanych. Naszą specjalizacją są okucia firm Roto, Gu, Winkhaus, Aubi, Sigenia, Romb, Maco i Geze. Wykonując nasze usługi serwisu lub naprawy okien na terenie takich śląskich miast, jak Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska lub Bytom gwarantujemy darmowy dojazd do klienta.

Dom-Partner — czyli nie tylko serwis okien

Rolety i żaluzje są obecnie bardzo popularnym elementem wyposażenia domu. Niestety, ale w przypadku nieodpowiedniego użytkowania lub działania szkodliwych czynników zewnętrznych nawet najwyższej jakości osłona może ulec uszkodzeniu. Na szczęście dla sprawdzonego serwisu naprawa rolet lub żaluzji nie stanowi żadnego problemu. W celu zapewniania sobie profesjonalnie wykonanej usługi, warto wybrać specjalistę z odpowiednim doświadczeniem.

Naprawiamy rolety i żaluzje dla mieszkańców Śląska

Kolejnym, nie mniej ważnym obszarem działalności naszej firmy jest profesjonalny serwis i naprawa rolet i żaluzji w Chorzowie, Świętochłowicach i w innych miastach na terenie Śląska. Dlaczego warto zaufać akurat nam? Ponieważ sami jesteśmy producentem rolet. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności praktycznych, koniecznych do wykonywania prac na najwyższym poziomie. Podejmujemy się zarówno serwisu rolet zakupionych u nas, jak i pochodzących od innych producentów. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Doświadczeni serwisanci firmy Dom-Partner świadczą profesjonalne usługi w zakresie:

  • naprawa okien i drzwi
  • serwis, wymiana okuć, konserwacja, regulacja
  • wymiana uszczelek
  • wymiana szyb zespolonych
  • montaż nawiewników higrosterowalnych

Specjalizujemy się w okuciach firm: roto, gu, winkhaus, aubi, sigenia, romb, maco, geze Bezpłatny dojazd na terenie miast: Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Chorzów