Naprawa okien PCV, regulacja okien, wymiana uszczelek

To kwestie poruszane w momencie wystąpienia problemów z oknami, takich jak zacięcie mechanizmu czy brak możliwości zmiany położenia klamki. Zdarza się, że w przypadku uszkodzenia zasuwnicy klamka obraca się wokół swojej osi, nie zmieniając funkcji ustawienia okna. Jak dochodzi do takich problemów – co jest przyczyną? Okna powinny być niezawodne i trwałe przez długie lata. Jest to prawdą, nowoczesne okna PCV są bardzo trwałe i bezawaryjne na długie lata, należy jednak spełnić kilka warunków:

Naprawa okien jak jej uniknąć?

  • zakup okien musi być przemyślaną decyzją, nadmierna oszczędność, szukanie najtańszych produktów na rynku niesie ryzyko kupna okien niskiej jakości i trwałości
  • montaż okien musi być wykonany przez profesjonalną ekipę montażystów nowoczesne okna posiadają skomplikowane i precyzyjne mechanizmy przypadkowi montażyści często nie maja odpowiedniej wiedzy i doświadczenia z tego typu oknami
  • użyte materiały montażowe i budowlane muszą być dobrej jakości tu nie ma miejsca na oszczędności np. w postaci tanich pian poliuretanowych
  • regularne serwisowanie zamontowanych okien.

Serwis i naprawa okien – korzyści

Przynajmniej raz w roku powinno się dokonać przeglądu stanu okna i wszystkich elementów ruchomych. Często zdarza się, że nawet jedna przeoczona usterka niekorzystnie wpływa na działanie całego mechanizmu. Aby temu zapobiec, warto zdecydować się na serwis okien. W Chorzowie czy Świętochłowicach taką usługę świadczą doświadczone firmy. Warto zdecydować się na pomoc fachowca, jeśli występuje ocieranie skrzydła okiennego o ramę lub elementy okuć. Zdarza się, że do zamknięcia potrzebujemy użycia dużej siły lub czujemy nieszczelność między skrzydłem a oknem – wtedy także zgłośmy to serwisantowi. Często wystarczy profesjonalnie nasmarować i wyregulować okucia. Koszt regulacji to kilkadziesiąt złotych. Z kolei fachowa naprawa okien to już znaczny wydatek – nie czekajmy, bo samo się nie naprawi. Dzięki temu unikniemy większych kosztów związanych z wymianą czy naprawą całego okucia obwiedniowego.

Jak dbać o okna?

Nowoczesne okna i drzwi PCV wymagają odpowiedniej dbałości i regularnych kontroli serwisowych polegających na konserwacji okuć obwiedniowych i regulacji. Ponadto okna powinny być utrzymywane w czystości przy pomocy odpowiednich produktów (preparaty do profili PCV i szyb). Prawidłowo serwisowane okna gwarantują Państwu długoletnie zadowolenie i pozwolą uniknąć kosztownych napraw.

Sprawdzony serwis okien na terenie Śląska

Firma Dom-Partner świadczy usługi w zakresie serwisu i naprawy okien na terenie Śląska. Działamy m.in. Chorzowie, Świętochłowicach i Rudzie Śląskiej. Jeśli zauważyłeś, że Twoje okna lub drzwi balkonowe nie domykają i nie uchylają się, są nieszczelne lub ich klamka się zacina, to nie czekaj i skontaktuj się z nami. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się takimi pracami serwisowymi, jak wymiana szyb zespolonych, uszczelek, okuć. Regulacja i montaż nawiewników higrosterowanych to część naszej pracy. Często świadczmy naprawę okien w śląskim Chorzowie, Świętochłowicach i innych miastach, ponieważ cieszymy się zaufaniem klientów.

Dom-Partner — czyli nie tylko serwis okien

Rolety i żaluzje są obecnie bardzo popularnym elementem wyposażenia domu. Niestety, ale w przypadku nieodpowiedniego użytkowania lub działania szkodliwych czynników zewnętrznych nawet najwyższej jakości osłona może ulec uszkodzeniu. Na szczęście dla sprawdzonego serwisu naprawa rolet lub żaluzji nie stanowi żadnego problemu. W celu zapewniania sobie profesjonalnie wykonanej usługi, warto wybrać specjalistę z odpowiednim doświadczeniem.

Naprawiamy rolety i żaluzje dla mieszkańców Śląska

Kolejnym, nie mniej ważnym obszarem działalności naszej firmy jest profesjonalny serwis i naprawa rolet i żaluzji w Chorzowie, Świętochłowicach i w innych miastach na terenie Śląska. Dlaczego warto zaufać akurat nam? Ponieważ sami jesteśmy producentem rolet. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności praktycznych, koniecznych do wykonywania prac na najwyższym poziomie. Podejmujemy się zarówno serwisu rolet zakupionych u nas, jak i pochodzących od innych producentów. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Doświadczeni serwisanci firmy Dom-Partner świadczą profesjonalne usługi w zakresie:

  • naprawa okien i drzwi
  • serwis, wymiana okuć, konserwacja, regulacja
  • wymiana uszczelek
  • wymiana szyb zespolonych
  • montaż nawiewników higrosterowalnych

Specjalizujemy się w okuciach firm: Roto, Gu, Winkhaus, Aubi, Sigenia, Romb, Maco, Geze. Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie miast: Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Chorzów.

Serwis oraz naprawa rolet i żaluzji

Fachowy serwis i naprawa rolet oraz żaluzji to usługi wymagające dużego doświadczenia i zaangażowania. Z tego względu warto skorzystać z pomocy naszej renomowanej firmy zatrudniającej wykwalifikowanych pracowników. Klientów traktujemy priorytetowo, dobierając właściwe i indywidualne rozwiązania. Serwis i naprawę rolet oraz żaluzji oferujemy na Śląsku – w Chorzowie, Świętochłowicach i innych miastach – z myślą o wymagających klientach oczekujących najwyższej jakości usług.