naprawa okien

Naprawa okien, regulacja

Naprawa okien PCV, regulacja okien, wymiana uszczelek     

To kwestie poruszane w momencie wystąpienia problemów z oknami zacięcie mechanizmu.Brak możliwości zmiany położenia klamki a w przypadku uszkodzenia zasuwnicy klamka obraca się wokół  swojej osi nie zmieniając funkcji ustawienia okna.  Jak dochodzi do takich problemów – co jest przyczyną? Okna powinny być niezawodne i trwałe przez długie lata. Jest to prawdą, nowoczesne okna PCV są bardzo trwałe i bezawaryjne długie lata  należy jednak spełnić kilka warunków:

Naprawa okien jak jej uniknąć?

– zakup okien musi być przemyślaną decyzją , nadmierna oszczędność, szukanie najtańszych produktów na rynku niesie ryzyko kupna okien niskiej jakości i trwałości – montaż okien musi być wykonany przez profesjonalną ekipę montażystów nowoczesne okna posiadają  skomplikowane  i precyzyjne mechanizmy przypadkowi montażyści często nie maja odpowiedniej wiedzy i doświadczenia z tego typu oknami. – użyte materiały montażowe  i budowlane muszą być dobrej jakości tu nie ma miejsca na oszczędności np. w postaci tanich  pian poliuretanowych – regularne serwisowanie zamontowanych okien. Przynajmniej 1 w roku dokonać przeglądu stanu okna i wszystkich elementów ruchomych. A w  przypadku stwierdzenia że występują nawet niewielkie problemy z naszym oknem np. ocieranie skrzydła okiennego o ramę lub jakieś elementy okuć, do zamknięcia  potrzebujemy użycia dużej siły, czujemy nieszczelność  miedzy skrzydłem a oknem zgłośmy to serwisantowi często wystarczy nasmarować wyregulować okucia. Koszt regulacji to kilkadziesiąt złotych naprawa okien  to już znaczny wydatek nie czekajmy samo się nie naprawi unikniemy większych kosztów związanych z wymiana czy naprawą całego okucia obwiedniowego.

Jak dbać o okna?

Nowoczesne okna i drzwi PCV wymagają odpowiedniej dbałości i regularnych kontroli serwisowych polegających na konserwacji okuć obwiedniowych i regulacji. Okna powinny być utrzymywane w czystości przy pomocy odpowiednich produktów (preparaty do profili PCV i szyb). Prawidłowo serwisowane okna gwarantują Państwu długoletnie zadowolenie i pozwolą uniknąć kosztownych napraw. Doświadczeni serwisanci firmy Dom-Partner świadczą profesjonalne usługi w zakresie: -naprawa okien i drzwi -serwis,wymiana okuć, konserwacja, regulacja -wymiana uszczelek -wymiana szyb zespolonych -montaż nawiewników higrosterowalnych Specjalizujemy się w okuciach firm: roto, gu, winkhaus, aubi, sigenia, romb, maco, geze Bezpłatny dojazd na terenie miast: Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Chorzów