okna chorzów

Okna

Okna PCV. montaż serwis Chorzów, Katowice, Świętochłowice.

Stolarką okienną zajmujemy się od ponad 15 lat.

Nasz pierwszy salon sprzedaży okien znajdował się w Świętochłowicach przy ul. Szkolnej 8.  Przez te wszystkie lata zamontowaliśmy kilka tysięcy okien w Chorzowie ,Świętochłowicach Katowicach,  zyskaliśmy grono zadowolonych klientów . Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu i wielu szkoleniom technicznym jesteśmy fachowcami w tym zakresie. Oferowane przez nas okna to produkty sprawdzone i najwyższej jakości. Na rynku jest wiele firm i okien, których oferty wydają się niezwykle korzystne cenowo – reklamy i ulotki bombardują nas promocjami, rabatami, gratisami. Czy aby na pewno to takie okazje? Zakup okien to inwestycja na kilkadziesiąt  lat  i od naszego wyboru zależy czy będziemy zadowoleni z nich przez wiele lata czy też nie. Na co musimy zwrócić uwagę przy wyborze stolarki okiennej? Dla większości klientów  uważa okno to okno – plastik z szybami, klamka i tyle. Czy aby na pewno budowa okna jest taka prosta? Niestety nie, nowoczesne, dobre okno to skomplikowany produkt składający się z wielu precyzyjnych części, które wpływają na jakość, wytrzymałość i funkcjonalność:

Dobre i trwałe okna Świętochłowice ul. Wyzwolenia 29  montaż serwis regulacja.

  • Profil PCV – dobre profile renomowanych firm są odporne na czynniki atmosferyczne, nie ulegają odbarwieniom pod wpływem promieni słonecznych.
  • Okucia obwiedniowe – to od nich zależy jak długo będziemy zadowoleni z prawidłowego działania  i funkcji jakie okno będzie posiadało, wybierajmy więc markowe okucia np. ROTO MACO
  • Wkłady szybowe – wybierajmy szyby energooszczędne z ?ciepłymi ramkami?
  • Producent który połączy wszystkie  elementy  w dobre okno – wybierajmy producentów renomowanych okien. Najlepiej skorzystać z opinii zadowolonych naszych znajomych, kogoś kto już skorzystał z oferty, unikniemy wtedy  testowania  na sobie.
  • Gwarancja – sprawdzajmy na jaki okres producent udziela gwarancji zazwyczaj jest to 5 do 15 lat.
  • Montaż okien  to też bardzo ważny punkt. Nawet najlepsze okna można zepsuć przez nieprawidłowy montaż. Montaż okien zlecajmy specjalistycznym firmom monterskim.

Szeroka oferta na rynku okien często stwarza problem z odpowiednim wyborem. W celu ułatwienia podjęcia decyzji podzieliliśmy okna na 3 klasy:

Okna Chorzów , Okna Świętochłowice. Umów się na pomiar Gratis.

Klasa Standard – sprawdzone markowe profile Rehau, Gealan, Brügmann  w podstawowych kolorach z 5 letnim okresem gwarancji i w atrakcyjnej cenie.
Klasa Silver – klasa ta opiera się na energooszczędnych profilach okiennych Rehau,Schuco. Wyróżnia się bogatą paletą kształtów i kolorów. Okna klasy silver posiadają okucia marki Roto z wiekszą iloscią funkcji. Okres gwarancyjny wydłużony do 10 lat.
Klasa Gold – to najnowsze rozwiązania w technice okiennej. Budowa i szerokość profili Rehau Schuco wraz z pakietem trzyszybowym znaczaco obniża koszty energii. Okna z tej klasy spełniają wymogi domów energooszczędnych.

Zastosowane okucia marki Roto i aluminiowe klamki Hoppe Secustic poprawiają komfort i bezpieczeństwo użykowników. Po raz pierwszy w oknach Rehau Geneo zastosowano nowoczesy materiał o nazwie RAU-FIPRO(R). Gwarancja w tej klasie to 10 lat.