Stolarką okienną zajmujemy się od ponad 15 lat.

Nasz pierwszy salon sprzedaży okien znajdował się w Świętochłowicach przy ul. Szkolnej 8. Przez te wszystkie lata zamontowaliśmy kilka tysięcy okien w Chorzowie ,Świętochłowicach Katowicach, zyskaliśmy grono zadowolonych klientów . Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu i wielu szkoleniom technicznym jesteśmy fachowcami w tym zakresie.

 

Oferowane przez nas okna to produkty sprawdzone i najwyższej jakości. Na rynku jest wiele firm i okien, których oferty wydają się niezwykle korzystne cenowo – reklamy i ulotki bombardują nas promocjami, rabatami, gratisami. Czy aby na pewno to takie okazje? Zakup okien to inwestycja na kilkadziesiąt lat i od naszego wyboru zależy czy będziemy zadowoleni z nich przez wiele lata czy też nie.

 

Na co musimy zwrócić uwagę przy wyborze stolarki okiennej? Dla większości klientów uważa okno to okno – plastik z szybami, klamka i tyle. Czy aby na pewno budowa okna jest taka prosta? Niestety nie, nowoczesne, dobre okno to skomplikowany produkt składający się z wielu precyzyjnych części, które wpływają na jakość, wytrzymałość i funkcjonalność:

Okna PCV. montaż serwis Chorzów, Katowice, Świętochłowice.

Dobre i trwałe okna Świętochłowice ul. Wyzwolenia 29 montaż serwis regulacja.

Profil PCV – dobre profile renomowanych firm są odporne na czynniki atmosferyczne, nie ulegają odbarwieniom pod wpływem promieni słonecznych.

Okucia obwiedniowe – to od nich zależy jak długo będziemy zadowoleni z prawidłowego działania i funkcji jakie okno będzie posiadało, wybierajmy markowe okucia np. ROTO MACO.

Wkłady szybowe – wybierajmy szyby energooszczędne z ciepłymi ramkami.

Producent który połączy wszystkie elementy w dobre okno – wybierajmy producentów renomowanych okien. Najlepiej skorzystać z opinii zadowolonych naszych znajomych, kogoś kto już skorzystał z oferty, unikniemy wtedy testowania na sobie.

Gwarancja – sprawdzajmy na jaki okres producent udziela gwarancji zazwyczaj jest to 5 do 15 lat.

Montaż okien to też bardzo ważny punkt. Nawet najlepsze okna można zepsuć przez nieprawidłowy montaż. Montaż okien zlecajmy specjalistycznym firmom monterskim.

Szeroka oferta na rynku okien często stwarza problem z odpowiednim wyborem. W celu ułatwienia podjęcia decyzji podzieliliśmy okna na 3 klasy: