żaluzje poziome

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome aluminiowe dostępne o szerokości  lameli 16,25,50 mm to tradycyjny sprawdzony pomysł ochrony wnętrza. Żaluzje poziome to jedne z najstarszych rozwiązań na rynku. Bardzo dużą gama kolorystyczna i strukturalna  umożliwi każdemu dopasowanie ich do wszystkich rodzajów wnętrz zarówno  tradycyjnych stylowych jak i nowoczesnych. Kolorystyka praktycznie jest nieograniczona posiadamy żaluzje drewnopodobne, perforowane w kolorach RAL, i lakierach metalicznych.

 Żaluzje poziome są idealnym rozwiązaniem przed nadmiernym nasłonecznieniem.

żaluzje poziome są idealnym rozwiązaniem kiedy chcemy osłonić wnętrza przed promieniami słonecznymi dzięki możliwości zmiany kąta ułożenia lameli możemy  dowolnie regulować dopływ i kąt padania  światła.

Montaż żaluzji poziomych.

Są różne metody montażu żaluzji. Można je przykręcić wkrętami do okna drewnianego. W przypadku okien PCV możemy je przykręcić do listwy przyszybowej w oknach. Jednak najlepszą i najczęściej stosowaną  metodą mocowania żaluzji  i przede wszystkim bez ingerencyjną  jest zawieszenie ich na skrzydle okna za pomocą specjalnych wieszaków. W przypadku okien uchylnych dobrze jest zastosować dodatkowy zaczep dolny, który trzyma żaluzję i zapobiega jej obwisaniu gdy nasze okno mamy ustawione w pozycji uchylnej.

ZALETY:
– bogata gama kolorystyczna lameli
– prosta obsługa
– dobrze chronią przed promieniami słonecznymi