Żaluzje

Żaluzje przeciwsłoneczne to doskonałe rozwiązanie, które od wielu lat sprawdza się w wielu mieszkaniach i domach. Dzięki szerokiemu zakresowi sterowania poprzez pochylenia listków lameli możemy płynnie regulować ilość wpadającego światła do pomieszczenia.

Żaluzje poziome, drewniane, pionowe – klasyka i trwałość na lata

W naszej ofercie posiadamy klasyczne żaluzje poziome wykonane z aluminiowych lameli, eleganckie drewniane wykonane z naturalnego  drewniane o  szerokości węższe 25 mm i o większych lamelach 50 mm i masywniejszej budowie. Żaluzje materiałowe pionowe czasem zwane Vertikalami to rozwiązanie  które od kilkunastu lat doskonale sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach biur ,hoteli i wszędzie tam gdzie potrzebujemy osłonic okna sprawdzają się tam gdzie  potrzebujemy zastosować szerokie i wysokie osłony nawet na kilka metrów powierzchni okiennej.

Żaluzje, Katowice, Bytom, Chorzów

Szeroka gama kolorystyczna i strukturalna materiałów z jakich produkujemy żaluzje   sprawia, że możemy je dopasować do każdego wnętrza  stylu w jakim udekorowano  pomieszczenie. Biura projektantów wnętrz chętnie wykorzystują żaluzje w swoich projektach sporo takich realizacji wykonaliśmy wspólnie dla naszych klientów Katowicach i Chorzowie. Jednymi z ciekawszych typów  żaluzje to żaluzje  fasadowe montowane po zewnętrznej stronie okien, doskonale rozwiązanie gdy szukamy skutecznej osłony przed promieniami słonecznymi. Rolety zewnętrzne doskonale wyglądają na nowoczesnych budynkach. Sterowanie i regulacja może odbywać się automatycznie za pomocą elektrycznych siłowników.    Jeśli poszukujecie państwo wyjątkowego produktu to polecamy zwrócić  uwagę na wspomniane wcześniej żaluzje drewniane, o szerokich lamelach 50 mm. i możliwością sterowania  nimi elektrycznie za pomocą pilota czy smartfona. Dzięki kilkunastoletniej praktyce, nowoczesnej technologii produkcji oferujemy najwyższą jakość wykonania, posiadamy gamę kilkuset kolorów, wzorów. Na wszystkie produkty  Firma Dom-Partner Chorzów udziela Gwarancje zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.