Żaluzje poziome, drewniane, pionowe – klasyka i trwałość na lata.

Żaluzje przeciwsłoneczne to doskonałe rozwiązanie, które od wielu lat sprawdza się w wielu mieszkaniach i domach. Dzięki szerokiemu zakresowi sterowania poprzez pochylenia listków lameli możemy płynnie regulować ilość wpadającego światła do pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy klasyczne żaluzje poziome wykonane z aluminiowych lameli, eleganckie drewniane wykonane z naturalnego drewniane o szerokości węższe 25 mm i o większych lamelach 50 mm i masywniejszej budowie.

 

Żaluzje materiałowe pionowe czasem zwane Vertikalami to rozwiązanie, które od kilkunastu lat doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach biur, hoteli i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy osłonic okna.  W efekcie sprawdzają się tam gdzie potrzebujemy zastosować szerokie i wysokie osłony nawet na kilka metrów powierzchni okiennej.

Dzięki kilkunastoletniej praktyce, nowoczesnej technologii produkcji oferujemy najwyższą jakość wykonania.

Szeroka gama kolorystyczna i strukturalna materiałów, z jakich produkujemy żaluzje sprawia, że możemy je dopasować do każdego wnętrza stylu w jakim udekorowano pomieszczenie. Biura projektantów wnętrz chętnie wykorzystują żaluzje w swoich projektach sporo takich realizacji wykonaliśmy wspólnie dla naszych klientów Katowicach i Chorzowie. Jednymi z ciekawszych typów żaluzje to żaluzje fasadowe montowane po zewnętrznej stronie okien, doskonale rozwiązanie gdy szukamy skutecznej osłony przed promieniami słonecznymi. Rolety zewnętrzne doskonale wyglądają na nowoczesnych budynkach. Sterowanie i regulacja może odbywać się automatycznie za pomocą elektrycznych siłowników. Jeśli poszukujecie państwo wyjątkowego produktu to polecamy zwrócić uwagę na wspomniane wcześniej żaluzje drewniane, o szerokich lamelach 50 mm. i możliwością sterowania nimi elektrycznie za pomocą pilota czy smartfona. Posiadamy gamę kilkuset kolorów, wzorów. Na wszystkie produkty Firma Dom-Partner Chorzów udziela Gwarancje zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.