żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to niebywale elegancki  sposób na podniesienie walorów estetycznych jak i funkcjonalnych okien.To wyjątkowy produkt  na rynku. Żaluzje drewniane często spotykamy  w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach, żaluzje wykonane z naturalnego drewniane znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie maja podkreślić wyskoki standard, prestiż wnętrza i wyrafinowany gust właściciela.

Żaluzje drewniane cieszą się dużym powodzeniem wśród dekoratorów i projektantów wnętrz.

Naturalny urok drewna zamknięty w wąskich lamelach jest orginalny i niepowtarzalny. Przenikające promyki słońca pomiędzy lamelami takiego efektu nie uzyskamy przy pomocy innych żaluzji czy rolet. Stylowy wygląd, i wysoka jakość zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Żaluzje drewniane występuje w dwóch szerokościach lameli 50mm i 25mm w wielu odmianach

Żaluzje drewniane  o szerokości lameli 50mm idealna na duże okna.

kolorystycznych i strukturalnych pozwala to na dopasowanie niemal do każdego wnętrza. żaluzje o lamelach 50mm dedykowane są kiedy mamy potrzebę przysłonięcia większej powierzchni np. stałe szklenia, witryny ciekawie wyglądają w ogrodach zimowych. sterowanie poza tradycyjnym mechanizmem może odbywać się za pomocą silnika i pilota. Żaluzje węższe 25mm polecamy do montażu bezpośrednio na skrzydłach okiennych, bezinwazyjnie za pomocą specjalnych wieszaków, taki montaż odbywa się bez pomocy narzędzi i potrzeby ingerencji w strukturę okna. Drugie rozwiązanie wymaga ingerencje w postaci przykręcenia zaczepów do górnej listwy przyszybowej kolejny krok to przykręcenie mocowań żyłki napinającej do dolnej listwy przyszybowej. Ostatnim etapem montażu jest zawieszenie szyny i naciągnięcie żyłek.

ZALETY:
– montaż do ściany lub sufitu
– nowoczesny design
– bogata kolorystyka lameli

Żaluzje drewniane Katowice, Chorzów  POMIAR GRATIS