Rolety w kasecie

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to oferta kierowana dla bardziej wymagającego klienta. Okna coraz częściej stanowią ważny element wystroju i dekoracji wnętrz.

Rolety w kasecie doskonale nadają się do nowoczesnych okien.

Podnoszą walory estetyczne i użytkowe zapewniając skuteczną ochronę. Kaseta rolety wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo lub powleczona  okleiną drewnopodobną, Kolorystyka oklein i kaset rolet jest zgodna z większością oklein  stosowanych przy produkcji okien. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać  dużą  estetykę.  Okno i rolety w kasecie tworzą pasujący komplet. Okleiny wykazują dużą odporność na UV i temperaturę trwałość okleiny to kilkanaście lat, kasety nie ulegają przebarwieniom. Dostępne kolory  to; Biały, Brązowy, Złoty dąb, Machoń, Sosna i Orzech włoski. Rolety w kasecie mogą dodatkowo posiadać. Prowadnice utrzymujące materiał przy oknie podczas ustawienia okna w pozycji uchyłu  uszczelniające prześwity światła po bokach. i zapobiegają poruszaniu np. podczas przeciągów. Prowadnice dzielimy na dwa rodzaje, prowadnice płaskie  i prowadnice przestrzenne.

Rolety z prowadnicami płaskimi są przykręcane lub przyklejane do listw przyszybowych. Materiał opuszcza i podnosi się tuż przy szybie.

Rolety z prowadnicami przestrzennymi  można zamontować bez przykręcania kasety  wystarczy powiesić taka roletę na ramie okna , kaseta rolety wyposażona jest  w metalowe haczyki Prowadnice przestrzenne maja kształt litery C a mocuje się za pomocą taśmy dwustronnej .

Rolety w kasecie bez prowadnic  to idealne rozwiązanie Montaż takich rolet jest łatwy i prosty, wystarczy je zawiesić na skrzydle okna. Jest to bardzo wygodna, bezinwazyjna forma montażu, pozwalająca w każdej chwili na demontaż np. w celu umycia okna.

Tkaniny mające zastosowanie przy tego typu roletach to wszystkie popularne materiały poliestry tkaniny podgumowane, tkaniny z srebną powłoką odbijającą promienie słoneczne, wszystkie materiały typu dzień noc,

ZALETY:
-prosty montaż do wielu rodzajów okien
-samoblokujące niezawodne mechanizmy
-duża kolorystyka materiałów
-kasety wykonane z aluminium
-kaseta osłania materiał przed kurzem                                                                                       -wymiary maksymalne szer 170cm wysokość 230cm (większe wymiary po konsultacj)                  -max wys  rolet dzień noc ok160cm (tyle materiału mieści się w kasecie)