Plisy

Budowa plis umożliwia zastosowanie do każdego kształtu okna (okna trójkątne, trapezowe czy okrągłe). Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zamontowania plis okiennych aby zasłaniały okno w dowolnie wybranym obszarze szyby. Możemy otwierać  z dołu do góry czy z góry w dół (możemy w ten sposób osłonić dowolną cześć okna) Ciekawe rozwiązanie często spotykane w oknach na najniższej kondygnacji budynków.

Plisy okna Katowice, Chorzów, Bytom

Plisy okienne to ciekawa i modna propozycja na osłonę i dekoracje okna

Tkanina stosowane  na plisy okienne to poliestery czasami z jakimiś dodatkami np. bawełny. Plisy sa  łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy zdemontować z futryny okiennej i wyprać za pomocą miękkiej gąbki i delikatnych środków piorących. Po wyczyszczeniu ponownie zamontować na oknie.   Plisy okienne można  montować na kilka sposobów: montaż za pomocą wkrętów do listwy przyszybowej   lub  za pomocą specjalnych uchwytów bezinwazyjnie do ramy, to dobre rozwiązanie gdy nie chcemy wkręcać  śrub bezpośrednio w okno.  Montaż plis w świetle szyby  okiennych nie ogranicza możliwości otwarcia okna. W przypadku okien przesuwnych może to być jedyne rozwiązanie na osłonę  okna. Szeroka gama nowoczesnych i stylowych materiałów sprawia że plisy to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach ale także w aranżacjach tradycyjnych i stylowych. Wśród materiałów na plisy są materiały nieprzepuszczalne światła, wzorzyste podwójne. Mogą dodatkowo zastosowane być  z prowadnicami przyklejonymi do listw  przyszybowych. Plisy  znajduja zastosowanie jako osłona w oknach dachowych. Pasuja do okien  Velux, Fakro, Roto. A bogata kolorystyka osprzętu pozwala  dopasować prowadnice i listwy końcowe do koloru okien lub do gustu inwestora.

Plisy Katowice, Chorzów, Dom -PartnerModa na plisy okienne dopiero dociera  do nas. Projektanci i dekoratorzy wnętrz coraz częściej korzystają z niezliczonych możliwości jakie oferują te rozwiązania. Firma  Dom-Partner  korzysta z sprawdzonych  i dobrych jakościowo komponentów pozwala to na produkcję dobrych jakościowo osłon. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych produktów   w naszym  salonie w Świętochłowicach  na ulicy Wyzwolenia 29..W salonie mogą państwo zobaczyć inne typy osłon jakie produkujemy: Rolety materiałowe, rolety dzień  noc, rolety w kasetach  a także moskitiery i żaluzje. Firma Dom-Partner dzięki własnej produkcji jest w stanie zapewnić dobre ceny i wysokie rabaty.

Plisy Chorzów Plisy Katowice, Plisy Bytom. Promocja pomiar gratis.