Moskitiery

Moskitiery produkowane na wymiar cieszą się coraz większą popularnością produkowane na wymiar dają  pewność że prawidłowo spełnia swoje zadanie i nie wpuszczą nieproszonych gości. Moskitiery prawidłowo dobrane  do okien są praktycznie niewidoczne. Jeśli maja Państwo okna w okleinach drewnopodobnych to mamy dostępne kolory: złoty dąb, orzech włoski, mahoń sosna klasycznym białym i ciemnym brązowym. Dostępne kolory siatki to czarna biała i szara która najbardziej polecana. Siatka szara  jest najmniej widoczna  na tle okna. Firma Dom Partner produkuje 3 podstawowe modele moskitier moskitiery rolowane, ramkowe i balkonowe.

Moskitiery rolowane to do doskonała ochrona przed insektami takimi jak komary. Sposób zwijania siatki do kasety powoduje   że jest to niezwykle funkcjonalna forma ochrony pomieszczeń.

Moskitiery rolowane do dobre  i sprawdzające się rozwiązanie na drzwi balkonowe. Siatka z kasetą umocowana zostaje  jest do boków wnęki lub ramy okiennej .Sterowanie moskitiery umożliwia uchwyt przy pomocy którego  ściągamy siatkę w doł aż zostanie zablokowana przez zatrzask, by odblokować i zwinąć ja wystarczy przechylić uchwyt w kierunku wnętrza pomieszczenia a siatka spowrotem nawinie  się do kasety. Dostepne wersje kolorystyczne  to biały lub brązowy.

Moskitiery na okna – Spokojny sen Twój i dzieci bez ukąszeń komarów!

Rozwiązania moskitierowe stają się coraz bardziej popularne zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie sypiają nasze maluchy. Dzięki siatce w oknie, nie musimy już zamykać szczelnie okien zwłaszcza gdy do zasypiania naszym maluchom potrzebne jest nieco światła. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie by cieszyć się światłem lampki nocnej oraz przyjemnym powiewem letniego powietrza.

Moskitiery na okna, Katowice, Chorzow, Bytom

Moskitiery siatkowe to stała ochrona przed insektami, łatwe w montażu i demontażu oraz utrzymaniu czystości, możliwość dopasowania praktycznie do każdego okna. Konstrukcja to aluminiowa ramka z profili z zamontowaną siatką PCV. Ramka moskitiery dopasowana do koloru okna, kolor siatki czarny lub szary. Moskitiery ramkowe są wyjątkowo trwałym produktem sprawdzającym się długie lata. Założenie siatki trwa zaledwie chwilę dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym powietrzem nie dając okazji insektom do kąsania.