Drzwi

Drzwi wejściowe to pierwszy ważny element dekoracji jaki spotykamy wchodząc  do domu czy też mieszkania. Jakie zatem powinny być drzwi, na co zwrócić uwagę, o co pytać by dokonać  dobrego wyboru? Zakup drzwi to inwestycja na wiele lat  i od naszej decyzji zależy czy będziemy zadowoleni i spokojni przez te wszystkie lata. Dobre drzwi wejściowe  powinny  być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Powinny być wyposażone   przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkladkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów. Muszą posiadać solidną i stabilną stalową lub drewnianą ramę, skrzydło odporne na deformację, ościeżnica powinna być solidnie wykonana np. z grubej stali. Powinniśmy wiedzieć jak zbudowane jest skrzydło drzwiowe, czym jest wypełnione, czy ma dodatkowe wzmocnienia konstrukcji  i w jakim zakresie jest dźwiękochłonne.  Ważne również jest jakie posiada uszczelki, jakie okucie (klamki, zawiasy), z czego wykonany jest próg. Musimy wiedzieć jaka jest gwarancja i co ona obejmuje, aby w razie ewentualnych kłopotów mieć sprawny i szybki serwis.

Drzwi antywłamaniowe to spokojny sen i bezstresowe wakacyjne wyjazdy !

Drzwi wejściowe jakie Państwu  pragniemy  zaoferować to sprawdzone i wysokiej jakości wyroby. Polskie  Drzwi Delta oraz drzwi PCV Rehau z fabryki Eurocolor Pyskowice.
Nowością w drzwiach wejściowych DELTA są efektowne aplikacje INOX. Aplikacje są dostępne w kilkunastu wzorach i mogą być montowne na drzwiach obustronnie lub jednostronnie. Są to naklejane na powierzchnię skrzydła drzwiowego paski z blachy nierdzewnej, które nadają drzwiom unikatowy i nowoczesny wygląd. Drzwi DELTA są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach tłoczeń przez co stają się idealną wizytówką naszego mieszkania.