Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane.

Drzwi wejściowe to pierwszy ważny element dekoracji jaki spotykamy wchodząc do domu czy też mieszkania. Jakie zatem powinny być drzwi, na co zwrócić uwagę, o co pytać by dokonać dobrego wyboru? Zakup drzwi to inwestycja na wiele lat i od naszej decyzji zależy czy będziemy zadowoleni i spokojni przez te wszystkie lata. Dobre drzwi wejściowe powinny być solidnie wykonane, muszą mieć dobre zabezpieczenia przed próbą włamania. Powinny być wyposażone przynajmniej w 2 atestowane zamki z dobrymi wkładkami, wytrzymałe zawiasy – przeważnie 3 sztuki, dodatkowo rygle antywyważeniowe po stronie zawiasów.

 

Muszą posiadać solidną i stabilną stalową lub drewnianą ramę, skrzydło odporne na deformację, ościeżnica powinna być solidnie wykonana np. z grubej stali. Powinniśmy wiedzieć jak zbudowane jest skrzydło drzwiowe, czym jest wypełnione, czy ma dodatkowe wzmocnienia konstrukcji i w jakim zakresie jest dźwiękochłonne. Ważne również jest jakie posiada uszczelki, jakie okucie (klamki, zawiasy), z czego wykonany jest próg. Musimy wiedzieć jaka jest gwarancja i co ona obejmuje, aby w razie ewentualnych kłopotów mieć sprawny i szybki serwis.

Drzwi antywłamaniowe to spokojny sen i bezstresowe wakacyjne wyjazdy!

Drzwi wejściowe jakie Państwu pragniemy zaoferować to sprawdzone i wysokiej jakości wyroby. Polskie Drzwi Delta oraz drzwi PCV Rehau z fabryki Eurocolor Pyskowice. Nowością w drzwiach wejściowych DELTA są efektowne aplikacje INOX. Aplikacje są dostępne w kilkunastu wzorach i mogą być montowne na drzwiach obustronnie lub jednostronnie. Są to naklejane na powierzchnię skrzydła drzwiowego paski z blachy nierdzewnej, które nadają drzwiom unikatowy i nowoczesny wygląd. Drzwi DELTA są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach tłoczeń przez co stają się idealną wizytówką naszego mieszkania.